tel. 501 055 647 e-mail:studio@stylowydom.com.pl http://www.stylowydom.com.pl
Z KOLUMNOWYM GANKIEM
 HOME PAGE
 O FIRMIE
 PRZEGLĄD
 PROJEKTÓW
 CO ZAWIERA
 PROJEKT
 ADAPTACJA
 PROJEKTU
 JAK ZAMÓWIĆ
 PROJEKT
 NASZ KATALOG
 NAPISZ DO NAS
 
 
 Dodaj do ulubionych
 
 Prześlij znajomym
 
 Wszelkie prawa zastrzeżone
 
©   Studio STYLOWY DOM
 

Tradycja i nowoczesność to najlepsze określenia dla tego projektu. Odnosi się to zarówno do architektury budynku jak i rozwiązania funkcjonalnego.
Dom ma charakter małej rezydencji, z klasycznym kolumnowym gankiem oraz rozległym zadaszonym tarasem od strony ogrodowej. Taras jest tu dodatkowym, ogrodowym pokojem połączonym wysokimi oknami z salonem i jadalnią.
Centralną część domu stanowi hol wraz z otwartymi schodami prowadzącymi na poddasze i zakończonymi u góry widokową galerią.
Salon, jadalnia i kuchnia zaprojektowane zostały na otwartym planie. Salon powiększony jest o aneks kominkowy (bibliotekę). Kuchnia zaplanowana została z tzw. wyspą czyli centralnym bufetem do przygotowywania i spożywania posiłków, wyposażonym w dodatkową, elektryczną kuchenkę.

Nad jadalnią (w rozwiązaniach podstawowych) nie ma stropu. Przestrzeń otwiera się ku górze, odsłaniając atrakcyjną, widokową galerię poddasza.
Oddzielny obszar na parterze zaplanowany został dla rodziców. Obejmuje on sypialnię (z oknem od strony ogrodu), pokój kąpielowy oraz oddzielne pomieszczenie na garderobę.
W wysuniętym skrzydle frontowym budynku umieszczono wygodny garaż na dwa samochody oraz pomieszczenia gospodarcze.
Na poddaszu zaprojektowane zostały dwie sypialnie z garderobami oraz duży pokój rekreacyjny nad garażem. Dodatkowym, otwartym pomieszczeniem na poddaszu jest hol, połączony z galerią i dobrze oświetlony frontową lukarną. To dobre miejsce na urządzenie biblioteki.
  < poprzedni projekt   następny projekt >